Wyposażenie Magazynowe

Jedavid sprzedaje, dystrybuuje i wytwarza sprzęt na potrzeby: magazynów, zakładów produkcyjnych, hurtowni i sklepów. Wśród tej produkcji są urządzenia typu: pomosty przejezdne, drabiny magazynowe, podesty magazynowe, schody jezdne. Nasze modele produkcyjne mogą być dopasowane do specyficznych wymagań i potrzeb klienta.

Wyposażenie Magazynowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Pomosty Magazynowe Jezdne – Schody Przejezdne WGP

  Pomosty magazynowe typ WGP to produkty wyposażenia magazynowego. Firma Jedavid posiada całą ofertę urządzeń magazynowych typu schody magazynowe WGP. Pomosty magazynowe jezdne to stabilna konstrukcja stalowa oraz elementy wykonane z aluminium, łatwa obsługa i dobra manewrowość czynią z tych produktów idealne urządzenia wyposażenia magazynowego budynków fabryk i hal magazynowych. Pomosty czy tak zwane schody magazynowe przejezdne wyposażone są w cztero kołowe zestawy jezdne, stopnie i platforma-balkon kryte są blachą aluminiowe. Firma Jedavid oferuje także pomosty magazynowe WGP, schody magazynowe przejezdne w realizacji konstrukcyjne ustalonej z klientem.

 • Wózki Transportowe - Magazynowe

  Wózki transportowo magazynowe to podstawowe wyposażenia z katalogu naszej firmy Jedavid, która zajmuje się wyposażeniem technicznym i magazynowym. Oferowana przez nas produkty to kategorie takie jak:

   - ręczne wózki magazynowe taczkowe dwukołowe, wózki transportowe dwukołowe spawalnicze do transportu butli gazów          technicznych, wózki transportowe do przewozu beczek i pojemników z płynami, wózki dwu i trzykołowe do beczek z    miodem.

  - szeroką ofertę Jedavid stanowią takze wózki transportowe z niezabudowaną platformą na ogumieniu pełnym i pneumatycznym, oraz wersje wyposażone w jedną i wiele burt. Urządzenia te posiadają  mogą posiadać koła a także koła dętkowe.

  Wszystkie modele wózków transportowych wyposażone są w jeden lub dwa wygodne uchwyty do kierowania wózkiem oraz praktyczne palety-platformy załadunkowe. Istnieje możliwość wyboru rodzaju platformy wózka magazynowego, która może być wykonana z blachy, siatki lub płyty meblowej.

  Firma Jedavid realizuje także zlecenia na wyroby nieseryjne, gdzie po ustaleniu z klientem dokładnych danych realizujemy wykonanie wózków magazynowych według jego specyfikacji.

 • Podesty Magazynowe ST Warsztatowe Przestawne

  Ofertą naszej firmy są podesty magazynowe przestawne - stalowe, których stopnie i podest są kryte blachą aluminiową.

 • Wózki Spawalnicze do butli gazowych

  Przedstawiamy ofertę dotyczącą wózków do spawania i transportu butli z gazami technicznymi. Posiadamy ponad 14 modeli wózków spawalniczych do transportu jednej i wielu butli oraz urządzeń spawalniczych. Oferowane przez Jedavid wózki spawalnicze występują w różnych konfiguracjach uchwytów w które ustawia się butle. Istnieje także możliwość wyboru kół i zestawów kołowych w jakie wyposażone są wózki spawalnicze.

 • Opakowania przemysłowe
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji